2014-04-15 22:33
 Oceń wpis
   


W marcu 2014 roku uruchomiony został Program Ubezpieczenia Psów i Kotów Rasowych. To pierwszy na polskim rynku produkt dla hodowców pozwalający sprzedać szczeniaka i kociaka rasowego z ubezpieczeniem od kosztów leczenia i odszkodowaniem za śmierć zwierzaka.

Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie oznaczone numerem (chip/tatuaż/rodowód), zdrowe psy i koty rasowe od ukończenia 7 tygodnia życia do ukończenia 7 lat.
 
Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje:
  1. koszty leczenia, zakup lekarstw, zabiegi, badania – do 1.500,00 zł
  2. dojazd weterynarza – do 200,00 zł
  3. Koszty uśpienia wraz z utylizacją zwłok – do 300,00 zł
  4. świadczenie w przypadku śmierci zwierzęcia z tytułu nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania w tym uśpienia z konieczności – do wartości zakupu, nie więcej jak 3.000,00 zł,
  5. dodatkowo w pakiecie jest ubezpieczenie OC z tytułu posiadania psa lub kota rasowego za szkody wyrządzone osobom trzecim.
Wyłączną dystrybucją ubezpieczenia oraz obsługą programu partnerskiego dla hodowców zajmuje się firma administrująca - PETSPOT Sp. z o.o. - partner hodowcy. Szczegóły, w tym warunki ubezpieczenia znajdują się na stronie www.petspot.pl. Ubezpieczycielem programu jest Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA S.A. z siedzibą we Wrocławiu.
 

Tagi: ubezpieczenie dla psów i kotów/a>